Bodegas Covila

VINÍCOLA DE LAPUEBLA DE LABARCA. Bodegas Covila byla založena v roce 1989 skupinou 60ti vinařů v La Puebla de Labarca, Rioja Alavesa, v jedné z hlavních oblastí Denominación de Origen Calificada Rioja.  Díky tomu, že tato skupina vlastní značnou rozlohu vinic (kolem 250 hektarů s výnosem 1,5 miliony kg hroznů) může vyrábět víno výhradně z vlastních vinic se zárukou kvality. Pečlivě kontrolováno je vše od vysazování keřů po výrobu a zrání vín. Zpracování hroznů probíhá v moderních zařízeních nedaleko samotných vinic, čímž jsou zaručeny optimální podmínky. V současnosti  jsme pozměnili naše portfolio a od loňského roku máme smlouvu s jedním z družstev v Campo de Borja, kterému jeho vína marketingově zajišťujeme. Nabízíme širokou škálu vín, vyhovující veškerým požadavkům trhu. Základem je pro nás odrůda Tempranillo z La Rioja a Garnacha z Campo de Borja.  Naše vína se obchodují ve většině zemí  EU. Máme zájem své trhy neustále rozšiřovat.

http://www.covila.es/

„Flor de Cayus

D.O. Campo de Borja

„ 100 % Garnacha

„ Barva červených třešní, středně intenzivní s fialovým lemem. Čisté a zářivé. Vůně komplexní a elegantní. Převládá vůně zralého červeného ovoce spolu s nádechem koření, dřeva, pražení a tabáku. V ústech hřejivé. Vyvážené s jemnou tříslovinou. Později se vrací tóny popsané u vůně spolu s nádechem balzamika a pražení.

Covila AEX

D.O.Ca. Rioja

„ 100% Tempranillo

Barva třešní ptáčnic s červeným lemem na okraji. Horní vrstvy tóny marmelády z černého ovoce a koření, získané v dubovém sudu, dodávají vínu elegantní a kompexní vůni. Chuť je na vstupu vyvážená, v závěru komplexní, černé ovoce je ovlivněno sladkými tóny vanilky a pražení.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *