Bodegas Gran Bazán

 

 

BODEGAS BAIGORRI Y GRANBAZÁN.  Bodega Granbazán vznikla v Galicii před více než 30ti lety jako ambiciózní projekt  s cílem vytvořit vína, která by odrážela výborné klimatické podmínky zdejšího kraje. Vzniklo tak jedinečné a světově unikátní Albariño.

Ve své době bodega Agro de Bazán zahájila v Galicii průmyslovou revoluci. Dnes je lídrem ve výzkumu, vývoji a inovaci na poli pěstování vína a enologie. Sázka na technologickou inovaci, vylepšení procesu macerace za studena, výroba prvního Albariña dozrálého v sudech z francouzského dubu. Každé rozhodnutí, každý vývojový stupeň vycházejí z kreativity s maximálním důrazem na kvalitu.

http://www.agrodebazan.com/?lang=en

Granbazán Etiqueta Verde

D.O. Rías Baixas

„100% Albariño

„Barva světle  žlutá. Svěží vůně po citrusech  a peckovinách s minerálními tóny.  Suché,  s mírnou kyselinkou, dobře strukturované. Dochuť po minerálech, s tóny zázvoru, limetky a zeleného jablka.

Granbazán Etiqueta Ámbar

D.O. Rías Baixas

„100% Albariño

Aroma bílé broskve, mandarinky a pomeranče, zahalené tóny pikantní skořice. Dobře strukturované, v ústech vyvážené tóny minerality, jemného droždí a citrusové kyselinky. Dlouhou dochuť provázejí aromata meruňky, broskve a melounu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *