Bodegas Iniesta

BODEGA INIESTA Bodega Iniesta je majetkem  Andrése Iniesty a jeho rodiny. Záměrem bylo založit nové vinařství a vyrábět vlastní vína pod rodinnou značkou “El Carril”. Samotná Bodega i její vinice se nachází ve Fuentealbilla, v srdci regionu La Manchuela, na jihozápadě Španělska. Výhodou našich vín je umístění vinic do dvou kilometrů od samotné bodegy. Po sklizni jsou hrozny ručně vybírány, aby byla zaručena kvalita vín. Proces výroby podléhá přísnému  systému kontroly kvality. Kontrolují se všechny hrozny jak přímo na vinici, tak i  při jejich přebírání ke zpracování. Tento systém kontroly zaručuje dosažení nejvyšší kvality našich vín.

http://bodegainiesta.es/en/

Finca El Carril Hechicero

D.O. Manchuela

„Odrůdy Syrah, Petit Verdot, Tempranillo, Cabernet Sauvignon

„Silná a výrazná vůně červeného ovoce s tóny koření s elegantním nádechem karamelu a kakaa, po 12ti měsících zrání v nových sudech z francouzského dubu. Plná, dobře strukturovaná chuť s elegantní tříslovinou. Usazeniny jsou běžné, víno neprochází filtrací.

Finca El Carril Paolo Andrea

D.O. Manchuela

„Odrůdy Bobal

Intenzivní červená barva, velmi koncentrované, s nafialovělými odlesky,  které barví jeho jemné, pomalé slzy. Vůně po červeném ovoci umocněná elegantními tóny pražení a karamelu s nádechem černé lékořice. Chuť je silná, zprvu s dobrou kyselinkou a výraznou tříslovinou, s dlouhou dochutí.

„

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *